Koltuk Yıkama

Çiğli Koltuk Yıkama

Karşıyaka Koltuk Yıkama

Altın Fırça temizlik ailesi olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, uzman takım arkadaşları, insan sağlığına zarar vermeyen malzeme ve ekipmanlarla size en iyi temizleme hizmetinizi sağlıyoruz. Kalite hizmeti uygun fiyata almak için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama hizmetleri başta olmak üzere ev eşyalarınızın temizliği konusun hizmet veren firmamızı diğer firmalardan ayıran bir çok fark vardı.Koltuk Yıkama ve Temizlenmesi için firmamızı aradığında Altın Fırça Temizlik tecrübesi ve güvencesiyle hizmet alırsınız. Size kısaca Koltuk Yıkama aşamalarından bahsetmek istiyoruz;

  • Koltuk Yıkamada ilk aşama toz almaktır, emiş gücü yüksek olan makinalarımızıda koltuklarınız tozlardan arındırılır.
  • Koltuk yıkamaya başlamadan önce koltuk kumaşınıza göre ilaç seçilir.
  • Koltuğunuzu kumaşına göre seçtiğimiz ilacı suyla karıştırarak makinamıza döker ve ilaca uygun olan tüm bölgeleri koltuk yıkama makinamızla hafifçe ıslatırız.
  • Koltuk Yıkama işlemine başlamadan önce koltuğunuzda lekeli bölge varsa özel koltuk leke çıkarıcı ile müdahale ederiz.
  • Yukarıdaki tüm işlemler bitince Koltuklarınızı özel yapım ve emiş gücü yüksek olan koltuk yıkama makinalarımızla yıkamaya başlarız.
  • Koltuk Yıkama işlemi bittikten sonra yukarıdaki adımla birlikte gerçekleştirdiğimiz vakum işlemide sona erer.
  • Tüm bu işlemlerden sonra öncesinde lekeleri bölgeler tek tek kontrol edilir ve çıkmamış olan bölgeler için işlem tekrar edilir.
  • Son olarak eklemek isteriz ki; evinize misafir ettiğiniz koltuk yıkama ekibimiz alanında uzman ve profesyoneldir.

Yaz yada kış bizim için fark etmiyor, her mevsimde bu işlemleri yapacak ekipmanlarımız mevcuttur. Siz kararınızı verin gerisini bize bırakın. Hijyen ekiplerimiz siz çayınızı yudumlarken çok kısa sürelerde eşyalarınızı mis kıvamına getiriceklerdir.

Altın Fırça Temizlik, koltuk yıkama sektörün de yine siz Karşıyaka halkına hizmet vermekten mutluluk duyar. Altın Fırça Temizlik firması olarak kendi yetiştirdiğimiz personelimiz ile size kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız koltuk yıkamada kullandığımız deterjanlar kimyasal içermezler yıkama işini fırçalayarak tüm kiri kaybedene kadar tekrar tekrar yıkayarak tam anlamı ile uzman bir temizlik yaparak koltuklarınız yıkanır.