YERİNDE YIKAMA

YERiNDE Yıkama

Duvardan duvara halılarınız zaman içerisinde kirlenmektedir. Bu halıların temizliğinin, halılarınızın daha uzun ömürlü olması için ve tabi daha önemlisi sağlığımız açısından rutin olarak senede en az bir kere yapılmasını öneriyoruz. Yerinde halı yıkama işlemi işinde uzmanlaşmış personelimiz tarafından, sanayi tipi vakumlu sistem makinelerle yapılmaktadır. Vakumlu sistemin kullanılması halılarınızın en geç bir gün içerisinde kurumasını sağlamaktadır. Yıkama işlemi ithal leke çıkarıcı formüllü halı şampuanları ile yıkanmaktadır.

Güçlü vakumlu sistem halı yıkama makinemiz dibe çökmüş kirleri emerek temizler. Kullandığımız halı şampuanı içerisindeki özel leke çıkarıcı formül sayesinde halılarınızı kirden ve lekelerden arındırmaktadır. Koltuklarınız gözünüze kirli gelmese dahi içinde bulunan bakteri sayısı uzmanlara göre 10 milyonun üzerinde bulunmaktadır. Altın Fırça Temizlik, sağlığınız ve hijyen açısından koltuklarınızı senede en az bir kez yıkatmanızı önermektedir. Yerinde koltuk yıkama vakumlu sistem sanayi tipi makinelerimiz ile yapılmaktadır. Koltuk yıkama işlemi halı yıkama işlemine göre daha detaylı ve profesyonellik gerektiren bir iştir.

Koltuk takımlarınızın kumaşına ve cinsine göre makine kullanımı ve yıkama tekniklerinin farklılık göstermesi gerekir. Bu işlemi yapacak personelin kendi alanında profesyonelleşmiş olması şarttır. Altın Fırça Temizlik, temizlik konusunun her alanında uzmanlaşmış ekibi ile yerinde koltuk yıkama işlemini memnuniyet garantisi altında gerçekleştirmektedir. İrtibat telefonlarımızdan çalışma saatleri içerisinde yerinde halı ve koltuk yıkama işlemi için randevu alabilirsiniz. Altın Fırça Temizlik olarak hizmetimiz başladığı andan itibaren yıkama işlemleriniz şirketimizin garantisi altında tutulmaktadır.