Yorgan - Battaniye Yıkama

Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan Battaniye Yıkama

Altın Fırça Temizlik, evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşidini ücretsiz servisimiz ile evinizden almaktadır ve fabrikamıza yıkanmak üzere götürmektedir. Öncelikle battaniyeler ön yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede battaniyelerinizde bulunan kir, leke gibi yabancı maddeler yumuşamaktadır. Daha sonra yumuşak fırçalarla fırçalanarak yıkanan battaniyeleriniz yumuşatıcı verilerek sıkılır ve kurutma bölümümüze alınır.

Halı yıkama aşamalarında olduğu gibi yıkama, durulama, santrifüj(sıkma), kurutma ve kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra paketlenerek siz değerli müşterilerimize tamamen steril edilmiş bir şekilde geri teslim etmekteyiz. Altın Fırça Temizlik, geniş hizmet anlayışıyla beraber yorganlarınızın da yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır. Kirlerden ve lekelerden arındırılan , tamamen steril hale getirilen yorganlarınızı hijyenin en çok arandığı yerlerden biri olan yataklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz sağlamaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makineler kullanılarak yıkama işlemi yapılır. Yıkama işleminden sonra yorganlarınız kurutma bölümümüze alınarak kurutulması sağlanır. Tam anlamıyla kuruyan yorganlarınız paketlenerek siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimiz ile ulaştırılmaktadır. Altın Fırça Temizlik, temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, battaniye ve yorganlarınızıda sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.